Kurka wielkanocna

Autor: moonikaa_t

Właściwie nie wiem dlaczego, ale okazuje się, że o ile dekoracji bożonarodzeniowych - zarówno wykonanych przeze mnie, jak i tych sklepowych - mam ze cztery kartony, o tyle te wielkanocne mieszczą się w jednym małym koszyczku. Może to wynikać z tego, że czas przedwielkanocny "umyka" o wiele, wiele szybciej niż ten przedgwiazdkowy, ciągnący się przez niemal dwa miesiące...? 

W każdym razie w tym roku postanowiłam trochę zmienić ten stan rzeczy i rozpoczęłam produkcję ozdób zajączkowokurczakowokwiatowowiosennowielkanocnych :))

Tak się w początkowej fazie tworzenia skupiłam na zającach - przygotowałam sobie chyba z piętnaście różnych wzorów - że kompletnie zapomniałam o pozostałych wielkanocnych zwierzakach! Powstała zatem ta oto kurka. Ale ponieważ sama w sobie wyglądała nieco smutno, dodałam kolorowe kwiecie.  

Nie wiem jak Wam - mnie się bardzo podoba :))

M.

Wszystkie zdjęcia wykonanych przeze mnie przedmiotów, tak jak one same, stanowią moją własność. Jeśli chcesz użyć zdjęcia, pamiętaj, by podać jego źródło :) @Moje Rzeczy Osobiste na Facebooku i @moonikaa_t na Instagramie


3/20/2018 / 520 dni temu