Kwieciście, wielkanocnie
Added by moonikaa_t, 2018-3-27
5aba687201f0a0001488d173

Przeglądam Pinterest codziennie - nie mam nawet zamiaru tego ukrywać. Czasem wpadnie mi pomysł do głowy dosłownie znikąd, ale czasami potrzebuję wsparcia... Ostatnio znalazłam wiele propozycji bukietów zrobionych z filcu. Kwiaty były różne, fiołki, róże, piwonie, lawenda - co kto lubi i potrzebuje. Ja akurat potrzebowałam czegoś do stroika wielkanocnego, więc poszukałam żonkili.

Z kilkudziesięciu szablonów wybrałam jeden który uznałam za najprostszy i zabrałam się do pracy. A jak już skończyłam robić żonkile, to machnęłam jeszcze szafirki - bo brakowało mi w tej kompozycji jakiegoś kontrastowego koloru. Tak powstał stroik w barwach lokalno-patriotycznych; Gdynianie wiedzą o co chodzi ;)

Stroik stał się prezentem wielkanocnym dla Babci. Myślała, że został kupiony w sklepie... a Dziadek stwierdził, że "nawet mi wyszedł". Uznałam obie reakcje za komplementy :)


Do zrobienia stroika użyłam: osłonki na doniczkę, gąbki florystycznej, gałązek bazi, filcu - do kwiatków i zająca, drutu i taśmy florystycznej.

Happy Easter!

M.

Wszystkie zdjęcia wykonanych przeze mnie przedmiotów, tak jak one same, stanowią moją własność. Jeśli chcesz użyć zdjęcia, pamiętaj, by podać jego źródło :) @Moje Rzeczy Osobiste na Facebooku i @moonikaa_t na Instagramie

Zobacz podobne posty:
madebym rękodzieło wielkanoc ozdoby do domu z filcu